Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Про це домовилися голова ХОДА Олексій Кучер та Міністерка соціальної політики України Юлія Соколовська.

 

27 січня очільниця Міністерства соцполітики перебуває з робочим візитом на Харківщині. На початку поїздки до регіону Юлія Соколовська зустрілася з головою ХОДА Олексієм Кучером. Вони обговорили комплекс питань, що пов’язані з роботою соціальних закладів області в умовах децентралізації.

Серед тем, яким приділили увагу керівник області та Міністерка соцполітики, - деінституалізація інтернатних закладів. Уряд ставить завдання: до 2026 року перевести всіх дітей з інтернатів у патронатні сім’ї, де вони проживатимуть до всиновлення. У Харківській області створені відповідні умови. Проте питання виникають у випадку інтернатних закладів системи соціального захисту, в яких проживають діти з особливими потребами. Всиновлення цих дітей відбувається вкрай рідко, тож тимчасове утримання їх в патронатних сім’ях наразі важко організувати.

Під час зустрічі Олексій Кучер та Юлія Соколовська домовилися про те, що Харківська область підготує свої пропозиції щодо реформування системи соціального захисту і надасть їх міністерству.

У рамках робочого візиту в Харківську область 27 січня Міністерка соціальної політики візьме участь у першому випуску протезистів-ортезистів за міжнародним стандартом, які пройшли дворічне навчання у ХНУРЕ і тепер готові надавати українцям новий рівень технічних засобів реабілітації.

Також Юлія Соколовська відвідає клінічну базу УкрНДІ протезування, зустрінеться з тренерами, керівництвом ХНУРЕ, експертами Human Study та координаторами проєкту Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації.