Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Григорія Танкова відбулася нарада з питань реалізації Закону України «Про соціальні послуги», організації та здійснення соціальної роботи на території Чугуївського району.

 

У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова, директор Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Хватинець, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Альхімович, заступник директора – начальник відділу соціальної роботи Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Кабанова, начальник відділу праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Чкаловської селищної ради Микола Кабанець.

Учасники наради обговорили алгоритм дій щодо надання соціальних послуг в об’єднаних територіальних громадах, що передбачено Законом України «Про соціальні послуги», адже в ході децентралізації повноваження з надання соціальних послуг населенню передаються з центрального рівня на місцевий –об’єднаним територіальним громадам, тобто максимально близько до отримувачів цих послуг. З 1 січня 2020 року набрав чинності Закон України «Про соціальні послуги». Отже, змінюється розподіл повноважень центральних та місцевих органів влади, а також встановлюється система соціальних послуг та її учасників, етапи визначення потреб, планування, організації та фінансування соціальних послуг.

Такі повноваження визначаються новою редакцією Закону як власні повноваження громад. Щоб реалізувати їх, в громаді мають створити відповідний структурний підрозділ. Кожна ОТГ зобов’язана надавати базові соціальні послуги, водночас кожна соціальна послуга надаватиметься за відповідним соціальним стандартом, який затверджено Міністерством соціальної політики.