Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова стисло охарактеризувала соціально-економічне становище у районі, окреслила найактуальніші проблемні питання, над розв’язанням яких потрібно зосередитися.

 

Всього було зареєстровано понад тридцять звернень громадян з різних питань, але найбільша кількість стосувалася негараздів у житлово-комунальній сфері. І це не випадково, адже саме тут найбільший житловий фонд (понад 90 багатоквартирних будинків) у районі, середній вік якого становить понад 60 років, отже, потребує значних інвестицій у модернізацію.

Есхарівці скаржаться на критичний стан власних осель та будинків. Мешканці одного з п’ятиповерхових будинків за власною ініціативою розірвали договір з ТОВ «Схід», працівники якого, на їх думку, незадовільно виконують обов’язки з дотримання в належному стані будівлі та прибудинкової території.

Секретар селищної ради Олена Тишкевич відзначила, що саме «Схід» переміг у конкурсі на обслуговування багатоквартирних будинків і лише тому, що не мав жодного конкурента. Додає проблем і скрутне фінансове становище містоутворюючого підприємства – Філії «ТЕЦ» ТОВ «ДВ Нафтогазовидобувна компанія», яке, зокрема, заборгувало лише КП «Вода Есхара» більше мільйона гривень, що реально загрожує безперебійному постачанню води жителям.

Стосовно запланованого будівництва сучасних очисних споруд біля селища, то директор Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдисюк повідомив, що воно розпочнеться через кілька місяців, і наразі ще можна внести необхідні корективи до цього проєкту, запропоновані в ході діалогу.

У свою чергу представник ДП «Дороги Харківщини» запевнив, що всі недоліки після нещодавнього ремонту автодороги Чугуїв–Есхар виконавці усунуть в першому півріччі поточного року.

Розглядалися і питання щодо неузгодження кордонів з м. Чугуїв, внаслідок чого селищна громада щорічно втрачає десятки мільйонів гривень; отримання земельних ділянок місцевими ліквідаторами-чорнобильцями; ситуації з безпритульними тваринами; ремонту амбулаторії сімейної медицини; непрацюючого терміналу «Ощадбанку»; а також особисті звернення.

Усі відвідувачі отримали конкретні відповіді, консультації та поради, їхні звернення розглядатимуться в установленому законом порядку.

Підбиваючи підсумки прийому, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації наголосили на тому, що есхарівцям потрібно активніше діяти, передусім у комунальній сфері, дбаючи про власний добробут, залучати інвесторів та наповнювати місцевий бюджет.

Вони запевнили, що сприятимуть вирішенню зазначених проблем, пов’язаних переважно з ремонтом дахів, іншими бідами в зношеному житловому фонді, – деякі з них розглядатимуться на наступній сесії облради. Ще обов’язково вестиметься робота щодо закінчення будівництва спортмайданчика зі штучним покриттям та масштабного капітального ремонту спортзалу в місцевій школі.