Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сьогодні заступником голови райдержадміністрації Валентиною Волоцковою проведено оперативну нараду з представниками філій «Чугуївський райавтодор» та «Чугуївське ДЕП», керівниками установ, організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації з питання забезпечення сталої роботи господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери під час ускладнення погодних умов.

 

Наразі ситуація на Чугуївщині цілком задовільна: дороги від снігових заметів своєчасно розчищаються, організовано 23 пункти обігріву.

«Необхідно забезпечити цілодобове чергування аварійних бригад у стані підвищеної готовності, мати недоторканим запас необхідних матеріалів, палива, медикаментів тощо, забезпечити безперебійне функціонування закладів і установ соціальної сфери, – акцентувала увагу присутніх Валентина Волоцкова. – Всім керівникам треба відповідально поставитися до отриманих сьогодні доручень і зробити все, аби погодні умови не завадили районній громаді жити та діяти у звичному режимі».

Відділ житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації продовжує здійснювати контроль та взаємодію з дорожніми службами, підприємствами, установами, організаціями, сільським та селищними радами.