Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Одним з пріоритетних напрямків роботи Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є профілактика серед молоді району вживання наркотичних засобів, алкогольних напоїв та формування у населення відповідального ставлення до власного здоров’я. 

 

Проблема наркотизації сучасної молоді настільки гостра, що вживання молоддю та неповнолітніми наркотичних речовин стає небезпечним соціальним явищем. За останні роки зросла кількість осіб, які перебувають на обліку із встановленим діагнозом. Станом на 01 лютого 2020 року на обліку у лікаря-нарколога центральної районної лікарні перебувають 847 осіб, які мають алкогольну та наркотичну залежність.

11 лютого в актовій залі Чугуївської ЦРЛ проведено інформаційно-просвітницький захід за участю лікаря-нарколога Вікторії Шаровкіної для дітей, які виховуються у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу з метою профілактики вживання підлітками наркотичних речовин. Вікторія Шаровкіна надавала обґрунтовані відповіді на запитання дітей, наводила приклади з власної лікарської практики та наголосила на тому, що кожен повинен відповідально ставитися до власного здоров’я.

Спільна робота у даному  напрямку дає можливість попередити розповсюдження шкідливих звичок, прояви негативних соціальних явищ, розповсюдження соціально небезпечних хвороб, а також сформувати  відповідальне ставлення молоді до власного життя.