Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

За дорученням голови Харківської облдержадміністрації Олексія Кучера у смт Кочеток відбулася виїзна нарада.

 

Перший заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Едуард Яровий, заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова, начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Ірина Володько, представник районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій України у Харківській області Андрій Лахтін обстежили покрівлю житлового будинку 2-а по вулиці Горянській у смт Кочеток.

Голова створеного у 2016 році ОСББ «Горянська, 2-а» під час виїзного прийому керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, що відбувся в селищі Есхар, звернулася по допомогу у проведенні його ремонту. Цегляний будинок із шиферною покрівлею, в якому мешкає 8 родин, споруджено у 1974 році, тож він потребує проведення ремонтних робіт.

За результатами обстеження керівництвом профільного Департаменту буде направлено спеціалізовану організацію для визначення вартості та обсягів проведення ремонтних робіт. Зі свого боку райдержадміністрація та Кочетоцька селищна рада надаватимуть всебічну допомогу щодо залучення бюджетних та позабюджетних коштів для вирішення порушених мешканцями ОСББ питань.