Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

У райдержадміністрації пройшов семінар-нарада з сільськими, селищними головами та секретарями місцевих рад. Його провела заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова.

 

Першим вона слова надала начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександру Лисянському, який розповів про механізми виплати пільг на житлово-комунальні послуги. Він наголосив на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед пільгових категорій населення щодо можливості отримання допомоги у грошовій формі через карткові рахунки у банківських установах.        

Важливе питання виконання районного та місцевих бюджетів висвітлила заступникначальника відділу фінансіврайдержадміністраціїТетяна Крюкова: за підсумками 2019 року районний бюджет не виконано, у результаті чого недоотримано 4,2 млн грн. Відсутність фінансового ресурсу спричинила незабезпеченість із заробітної плати та енергоносіїв. Тому є потреба у фінансуванні сільськими та селищними радами цих статей видатків. Слід також приділити увагу роботі щодо погашення податкового боргу, для чого місцевим радам буде доведено перелік боржників – юридичних осіб та суми боргів.  

Відчутною допомогою місцевим громадам в їх розвитку є участь в обласному конкурсі «Разом в майбутнє». Цьогоріч кількість проєктів, поданих учасниками на отримання фінансування для реалізації своїх ініціатив, становить лише 20. Як поінформувала начальник відділу енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Галина Олексієвець, радами розроблено 15 проєктів: це Новопокровська, Введенська, Есхарівська, Кочетоцька селищні, Великобабчанська, Зарожненська, Кам’яноярузька, Мосьпанівська, Старопокровська сільські.

Менше, ніж торік, також буде відремонтовано шляхів, зазначила начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Ірина Володько, розповідаючи про утримання доріг загального користування державного та місцевого значення. Але сума запланованих на ці роботи коштів – більша.  

З практичними порадами щодо заповнення щорічних декларацій у зв’язку із змінами перед керівниками органів місцевого самоврядування виступила головний спеціаліст відділу управління персоналом та з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Тетяна Ушатюк.