Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Жодну лікарню чи амбулаторію не закриватимуть у рамках реформування системи охорони здоров’я – запевнив заступник голови ХОДА Михайло Черняк.

 

«Це принципова позиція голови ХОДА Олексія Кучера та обласної адміністрації в цілому. Більш того, законодавство України, зокрема, 49-та стаття Конституції не дозволяє закривати медичні заклади та позбавляти громадян можливості отримувати відповідні послуги», - підкреслив заступник керівника області у ході брифінгу 11 лютого.

Він розповів про те, які зміни відбуватимуться в роботі закладів другого та третього рівня надання медичних послуг (наприклад, обласних та районних лікарень) з квітня, коли вони перейдуть на прямі фінансові відносини з Національною службою здоров’я України.

«Це нова модель роботи комунальних некомерційних підприємств, які отримуватимуть кошти від держави безпосередньо за надані послуги. Але в кожного підприємства є власник – рада відповідного рівня, - який може надати йому допомогу, додаткові кошти на розвиток. Ми розуміємо, що в перехідний період є певні ризики. На даний момент ще не зрозуміло, який заклад скільки зможе заробити, де не вистачатиме коштів. Тому ми плануємо закласти в обласному бюджеті, в програмі «Здоров’я Слобожанщини» кошти на підтримку обласних комунальних закладів: на заробітну плату, енергоносії та інші витрати. Загалом 462 млн грн. І вимагатимемо цього від усіх власників закладів у районах та містах», - пояснив Михайло Черняк.

На рівні області реформи у медичній сфері впроваджуватимуться під наглядом Госпітальної ради, яку найближчим часом буде створено за розпорядженням голови ХОДА. До ради увійдуть близько 60 фахівців – представників районів, закладів охорони здоров’я тощо.

«Система змінюється, є певні проблеми. Госпітальна рада працюватиме над тим, щоб все врахувати та налагодити ефективний процес. На Харківщині створено один госпітальний округ. Саме в єдиному медичному просторі ми зможемо побачити маршрут пацієнтів та, відповідно, фінансів. Зможемо налагодити ефективну співпрацю всіх ланок – сімейної медицини, вторинної та третинної ланок, служби екстреної допомоги. Та раціонально використовувати ресурси», - сказав заступник голови ХОДА.