Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

13 лютого під головуванням Віцепрем'єр-міністра України Дмитра Кулеби та керівника ХОДА Олексія Кучера в Харкові відбулась нарада з питань розвитку європейської інтеграції.

 

«Процеси євроінтеграції – це ресурси (або гроші) та цінності. Ми багато говорили про процеси євроінтеграції в минулі 5 - 6 років. Зараз більше треба робити, - наголосив Олексій Кучер. - Ми налаштовані створювати найкращі умови, щоб європейці заходили до нас, приносили інвестиції, створювали робочі місця, щоб наші взаємовідносини покращувалися».

Віцепрем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба відзначив, що зараз важливим завданням є забезпечення синхронізованого курсу України на європейську інтеграцію – щоб цими питаннями опікувались не лише в столиці, але й на рівні регіонів.

«Щоб кожен громадянин відчував конкретні переваги та користь від європейської інтеграції, яка дозволяє підвищувати якість життя людей та створювати правильні, добрі умови для бізнесу. Я дуже радий, що Харківська область хоча й знаходиться далеко від кордону з Європейським союзом, але має дуже позитивну динаміку в цій сфері, зокрема, в торгівлі. Збільшується експорт, збільшується товарообіг з країнами ЄС. Тут, безумовно, є заслуга й місцевої влади, й місцевого бізнесу», - сказав віцепрем’єр-міністр.

Він також повідомив, що зараз уряд має мету створити в усіх областях України офіси європейської інтеграції.

«Це офіси, які будуть створені на основі Агенції регіонального розвитку – як ефективні інституції для залучення інвестицій, поширення європейських цінностей на рівні регіонів, проведення тренінгів місцевих керівників ОТГ, представників обласного рівня щодо роботи з європейськими коштами, щодо розвитку програм з ЄС», - пояснив Дмитро Кулеба.

Зараз як пілотний проєкт подібний офіс створений у Херсонській області, Харківщина – на черзі.