Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації проведено із Зарожненською сільською радою роботу щодо розроблення генеральних планів сіл Зарожне та Тетлега. Завідувач сектору, головний архітектор району Петро Старусьов підкреслив необхідність завершення цього процесу.

 

«Генеральний план – це найбільш важливий містобудівний документ щодо розвитку населеного пункту, визначення меж і функціонального призначення земельних ділянок, – наголосив Петро Старусьов. – Виключно після його затвердження можливе використання земель за новим функціональним призначенням. Якщо схема планування території – це концептуальний погляд на розвиток населених пунктів, то генплан отримує силу закону і виконання його регламентів є обов'язковим на період терміну його дії».

Зарожненський сільський голова Ольга Бичкова ознайомила з частиною розробленої містобудівної документації генеральних планів сіл Зарожне та Тетлега.

У квітні 2020 року у цих населених пунктах необхідно буде провести громадські слухання для врахування інтересів їх мешканців під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні.

Замовнику було надано завдання на проектування, розглянуто вихідні дані для виконання проектних робіт, розроблений опорний план, визначено додаткові території для розташування нових кварталів житлової та громадської забудови.

Було прийнято рішення щодо завершення проектних робіт генеральних планів сіл Зарожне та Тетлега у жовтні 2020 року.