Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

За пропозицією керівника області до групи мають увійти керівники правоохоронних органів, зокрема, Нацполіції та обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

Це питання голова ХОДА порушив під час наради з керівниками територіальних органів влади в Харківській області. Відкриваючи захід, Олексій Кучер нагадав, що в день свого призначення визначив 3 ключові пріоритети в роботі – це боротьба з корупцією, залучення інвестицій та поліпшення екологічного стану в регіоні. Саме питання екології стало центральним в обговоренні.

«Ми ведемо боротьбу з вирубуванням лісів. Уже зараз можна констатувати, що того системного незаконного вирубування, яке було в області раніше, вже немає. Є певні епізодичні стихійні приклади. Водночас я публічно брав на себе відповідальність, що ми на 100% припинимо це ганебне явище. І зараз його теж підтверджую, - сказав Олексій Кучер. - Були звільнені відповідні чиновники, і дуже багато повідомлень про підозру на сьогодні вже вручені. Дехто вже перебуває під судом у статусі обвинуваченого. І я хочу, щоб чітко всі почули, що так буде з кожним, хто займається подібною незаконною діяльністю».

Голова ХОДА закликав керівників всіх територіальних органів працювати разом для вирішення важливих питань регіону.

Під час наради з доповідями виступили директор Департаменту екології ХОДА Андрій Тимчук та заступник начальника Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Тимочко. Андрій Тимчук повідомив про низку проблемних питань, які є в екологічній сфері області та потребують втручання правоохоронців і територіальних органів влади. Окрім несанкціонованого вирубування лісів, він приділив увагу використанню земель природно-заповідного фонду, поводженню з побутовими та промисловими відходами, контролю за викидами в атмосферне повітря тощо.

Ігор Тимочко, у свою чергу, навів дані щодо порушень, які були виявлені в лісовому господарстві області за останній рік.

«Було виявлено 497 випадків незаконної заготівлі деревини. Загальна сума збитків склала 351 млн грн. З цих 497 випадків 355 передані в правоохоронні органи, відкрито 45 кримінальних справ», - навів статистику заступник начальника Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Він повідомив, що більшість порушень виявлена на території Куп’янського, Вовчанського та Гутянського лісгоспів, а також відзначив, що після проведених ревізій були звільнені 4 керівники державних підприємств – Куп'янського, Чугуївського, Вовчанського та Красноградського. Також нещодавно звільнили директора Гутянського лісгоспу Віктора Сису. Під час доповіді Ігор Тимочко також порушив питання якісної взаємодії між управлінням лісового господарства та правоохоронними органами в питаннях протидії вирубуванням.

«Необхідно створити робочу групу, куди будуть залучені й працівники поліції, і лісового господарства. Бажано, щоб вона була створена на рівні керівництва відомств», - сказав голова ХОДА Олексій Кучер.

Під час наради також повідомили про те, що Харківська область планує долучитися до загальнонаціональної акції «Озеленення України». У рамках акції в країні планують висадити 1 мільйон дерев, 250 тисяч з них – на території нашого регіону.