Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Відбувся телефонний зв’язок заступника голови райдержадміністрації Валентини Волоцкової з населенням району.

 

Темою було ефективне функціонування бібліотечних установ у сучасному інформаційному середовищі.

Мешканець смт Новопокровка, який першим додзвонився, поцікавився переліком сучасних послуг, які може надавати бібліотека.

Валентина Волоцкова повідомила, що в районі комп’ютеризовано 11 бібліотек, і в кожній з них надаються нові послуги для користувачів з вільним, безкоштовним доступом до мережі Інтернет. Це сприяло перетворенню бібліотек на інформаційно-культурні центри для населення: працюють безкоштовні курси комп’ютерної грамотності для населення; двічі на місяць у рамках співпраці з Чугуївською правозахисною групою надаються безкоштовні скайп-консультації населенню з юридичних питань.На базі Центральної районної бібліотеки функціонує бібліотечно-інформаційний центр, створений для вирівнювання можливостей доступу малозабезпечених дітей до Інтернет.

У грудні минулого року у смт Есхар при центральній районній бібліотеці відкрито молодіжну кімнату ХАБ. Мешканка цього селища за телефоном запитала у заступника голови райдержадміністрації про джерело фінансування даного проєкта. Як зазначила Валентина Волоцкова, районна централізована бібліотечна система постійно бере участь у різноманітних конкурсах та грантах. Проєкт зі створення соціально-культурного центру (ХАБ) для населення громади, який має назву «Бібліотека – Дім, де зігріваються», переміг в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Для його реалізації було виділено 210 тис.грн, завдяки чому зроблено поточний ремонт кімнати, закуплені меблі та обладнання.