Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

18 та 19 лютого заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова провела за участю начальника відділу освіти райдержадміністрації Тетяни Бєлєвцової співбесіду з керівниками закладів загальної середньої освіти щодо функціонування та перспектив розвитку освітньої галузі в районі.

 

У ході спілкування керівники закладів освіти озвучили питання забезпечення внутрішньої системи якості освіти, підготовки випускників до ЗНО, участі у проєктах різних рівнів, покращення роботи з підготовки учнів до олімпіад, конкурсів, фінансово-господарської діяльності, виконання приписів Чугуївського РВ ГУ ДСНС України в Харківській області та виконання заходів з охорони праці.

Наголошувалося на необхідності ефективного використання бюджетних коштів в умовах обмеженого фінансування, участі у освітніх проєктах. Особлива увага зверталася на надання учням сільських шкіл якісних освітніх послуг, зокрема, удосконаленні роботи щодо підготовки учнів до олімпіад, конкурсів різних рівнів та зовнішнього незалежного оцінювання.

Валентина Волоцкова підкреслила, що має бути високий ступінь відповідальності кожного керівника за доручену ділянку роботи, а також на необхідна сувора, але обґрунтована економія енергоносіїв, бюджетних коштів, які спрямовуються на розвиток освітньої галузі. Принциповою вимогою є безумовне дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, охорони праці та техніки безпеки.

Тетяна Бєлєвцова зазначила, що керівникам необхідно постійно вдосконалювати свою діяльність, забезпечуючи реалізацію єдиної державної освітньої політики в умовах децентралізації.

За результатами співбесіди керівникам закладів загальної середньої освіти було доручено привести мережу та штатні розписи закладів у відповідність до бюджетного фінансування, вжити заходів щодо підготовки до оздоровлення дітей і підлітків влітку 2020 року, безпечного перебування дітей під час освітнього процесу у закладах освіти.

Спілкування відбулося конструктивно, учасники отримали вичерпні та професійні відповіді на поставлені запитання.