Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Темою семінару-практикуму було «Формування ключових компетентностей Нової Української школи в умовах сучасного закладу позашкільної освіти». Захід підготував педагогічний колектив Чугуївського районного центру дитячої та юнацької творчості.

 

Під час семінару було розглянуто компетентності, які формуються в умовах районного Центру дитячої та юнацької творчості: уміння навчатися впродовж життя, соціальна, громадська та інформаційно-цифрова компетентність, самовираження у сфері мистецтва, підприємливість та фінансова грамотність.

Педагоги закладу поділилися своїм власним досвідом роботи та продемонстрували освітні інструменти, за допомогою яких формуються компетентності на заняттях гуртків та під час районних масових заходів. Кожна компетентність була розкрита через практичну діяльність.

Соціальна та громадська компетентність була розкрита на прикладі роботи районної школи лідерів учнівського самоврядування, де було проаналізовано її діяльність за останні три роки та проведено елемент тренінгу про стратегії та стилі взаємодії між людьми.

Розглядаючи інформаційно-цифрову компетентність, учасники семінару мали можливість познайомитися з роботою гуртка «Робототехніка», скласти власноруч робота з лего-конструктора та запрограмувати його дії.

Вихованці гуртків бального спортивного танцю, театру пісні, виготовлення сувенірів продемонстрували свою майстерність та занурили учасників семінару в справжню атмосферу творчості і натхнення.

Презентація соціально-економічної гри-симулятора з управління ресурсами «Життєвий капітал» показала здійснення у ЧРЦДЮТ розвитку такої компетентності, як підприємливість та фінансова грамотність.

Одним з показників ефективності будь-якого заходу є захопленість процесом, коли ти не помічаєш, як швидко плине час, коли виникає купа ідей, думок, планів на майбутнє. Саме в цьому полягає цінність подібних заходів.