Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Фахівцями Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено семінар з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з проблемних питань, що виникають в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 

Організований він був для працівників сільських і селищних рад, на яких покладено обов’язки щодо роботи з дітьми, сім’ями та молоддю.

Відкриваючи семінар, заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова наголосила на необхідності тісної взаємодії всіх суб’єктів соціальної роботи у роботі з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Метою семінару було відпрацювання механізму взаємодії центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та органів місцевого самоврядування при здійсненні соціальної роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, попередження виникнення в таких сім’ях ситуацій, які становлять загрозу життю та здоров’ю дітей.

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Рябініна, повідомивши, що з 1 січня 2020 року набрав чинності Закон України «Про соціальні послуги», представила презентацію про здійснення соціальної роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, і взаємодію соціальних партнерів на різних етапах соціальної роботи з даною категорією сімей. Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Альхімович розповіла про захист прав дітей, які проживають в сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Учасники семінару розбирали життєві ситуації, чинники, що можуть зумовити складні життєві обставини, які обставини можна розцінювати як загрозу життю та здоров’ю дітей, обговорювали тему суспільної відповідальності та нетерпимості до проявів насильства в сім’ї.

Соціальний та правовий захист дітей є одним з пріоритетних напрямків роботи соціальних служб району. Загальний успішний результат стає можливим лише у тих випадках, коли кожний залучений суб’єкт виявляє максимум професійності та стає частиною великого злагодженого механізму. У подальшому планується провести нараду з представниками Чугуївського відділу поліції з метою налагодження тісної взаємодії з питань попередження та протидії домашньому насильству.