Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

З метою розвитку колективно-договірного регулювання соціально-трудових відносин та соціального діалогу в районі проводиться кампанія з укладення колективних договорів підприємствами, установами, організаціями.

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації звертається до керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, які використовують найману працю, голів профспілкових комітетів та представників трудових колективів Чугуївського району з рекомендацією активізувати роботу щодо конструктивного соціального діалогу, підбиття підсумків виконання зобов’язань колективного договору за 2019 рік, а також своєчасно провести двосторонні переговори щодо укладення нового колективного договору або внесення змін до діючого з подальшою їх реєстрацією.

При розробці колективних договорів обов’язково мають бути додержані в якості мінімальних гарантій норми законодавства про працю, а також положення Генеральної, галузевих та територіальних угод.

Необхідність укладення колективного договору визначається тим, що до нього обов’язково включають норми, які згідно з чинними законодавчими актами мають бути закріплені і конкретизовані тільки в цьому локальному нормативному акті. Наприклад, це: строки виплати заробітної плати; конкретна тривалість щорічних додаткових відпусток за роботу зі шкідливими і важкими умовами праці, за особливий характер праці; розробка комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійного захворювання, аваріям і пожежам; визначення обсягів та джерел фінансування зазначених заходів тощо.

Умови колективних договорів або угод, що погіршують порівняно з чинним законодавством становище працівників, є недійсними, і забороняється включати їх до договорів і угод.

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 768 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р. № 115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів».

Відповідно до змін повідомна реєстрація проводиться з метою оприлюднення на власному офіційному вебсайті реєструючого органу інформації про укладення договорів, внесення до них змін і доповнень.

З питань отримання методичної допомоги та роз’яснень щодо проведення колективних переговорів, укладення нових або перегляду діючих колективних договорів слід звертатися до Управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, буд. 35, кабінет 12 (сектор соціально-трудових відносин), телефон для довідок: 2-34-98.