Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Олексій Кучер зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Теймуразом Шарашенідзе.

 

Під час зустрічі обговорили взаємини, які склалися між Грузією та Україною, а також співпрацю Харківської області з Грузією.

«Ми цінуємо ту підтримку, яку надає Грузія Україні. Для нас це важливо. Ми готові до співпраці. Провівши аналіз наших взаємин, я вважаю, що нам необхідно укласти міжрегіональні договори, тому що у вас є регіони, які могли б співпрацювати з Харківською областю – як економічно, так і в гуманітарній сфері», - сказав Олексій Кучер.

Очільник області зазначив, що один з головних пріоритетів у його роботі – це залучення інвестицій та розвиток економіки області. Він також запропонував послу Грузії розглянути можливість участі делегації країни в економічному форумі в Харкові.

Теймураз Шарашенідзе підкреслив, що Україну і Грузію пов'язує єдність напрямків розвитку. Це і націленість на європейську, євроатлантичну інтеграцію, і питання деокупації територій країн.

«Нас зближує мета, до якої ми йдемо. Це становлення України і Грузії дуже важливими і дуже передовими демократичними державами, які посядуть гідне місце в світовій спільноті. Це «червона лінія» у наших відносинах, і ми будемо її підтримувати», - сказав Теймураз Шарашенідзе.

Що стосується економічного співробітництва, пан посол виділив кілька напрямків, що найбільш активно розвиваються. Серед них - енергетичне співробітництво, спільні проєкти у сфері транспорту та туризму. За інформацією, озвученою Теймуразом Шарашенідзе, кількість туристів, які подорожують з України до Грузії і з Грузії в Україну, стабільно зростає.

«Минулого року, наприклад, у нас був рекордний показник – Грузію відвідали 9,5 млн туристів – це в 2 рази більше, ніж населення Грузії», - навів дані Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні.

Він погодився з пропозицією Олексія Кучера про необхідність зміцнювати міжрегіональне співробітництво.

«Я з вами дуже згоден у тому, що потрібно якось поглиблювати питання саме співпраці між регіонами. Це вже ми повинні зробити так, щоб наші зустрічі були систематичними, і велика увага приділялася спрямованості економіки вашого регіону», - зазначив Теймураз Шарашенідзе.