Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Мінсоцполітики разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

 

В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають ІІІ групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з ІІ та І групами можуть працювати на робочому місці або віддалено.

Метою цього проєкту є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

Проєкт стартував 5 лютого 2020 року і триватиме наступні півроку у кілька етапів.

 

 

 

 

ІНСТРУКЦІЯ

Кроки успішної реалізації:

1. Ознайомитись з проєктом за посиланням https://education.msp.gov.ua/

2. Пройти за посиланням https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ та зареєструватись.

 

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА КУРСИ:

1. Натисніть на назву курсу, що вас зацікавив (помаранчевого кольору) з переліку на сторінці https://prometheus.org.ua/you-can-everything/

2. На сторінці детального опису курсу, що відкриється, натисніть у верхній частині на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС.

3. ВАЖЛИВО: під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси, а потім, за власним бажанням, декілька додаткових курсів.

 

Навчальний процес розпочнеться 05 березня 2020 року і триватиме 14 тижнів, ще тиждень – на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – конкурси на вакантні посади в ІТ-компаніях України.

З 05 березня 2020 у ваших аккаунтах на онлайн платформі Прометеус https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ з’явиться посилання (воно буде виділене яскравим кольором) РОЗПОЧАТИ НАВЧАННЯ. Як тільки ви перейшли за посиланням, можете відразу приступати до освоєння матеріалу.

Термін навчання буде зазначений для кожного курсу.

Під час навчання обов’язково користуватися розділом ОБГОВОРЕННЯ. У цьому розділі ставиться питання менторам, викладачам, які залучені до підтримки під час навчального процесу. Викладачі та організатори нададуть відповіді на всі запитання, адже головне – пояснити матеріал, надати всі можливості для успішного вирішення завдань та отримання знань для подальшого вашого зростання та процвітання. Також можна ставити свої запитання на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. щодо адміністративного характеру. Технічні питання надсилайте на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коли обрані курси пройдені і ви успішно пройшли тестування, ви отримаєте сертифікат.

Починаючи з 08 червня 2020 року, будуть оголошені конкурси на вакантні посади в ІТ-компаніях України. При наявності отриманих сертифікатів та довідки про інвалідність ви можете подати свою кандидатуру на участь. Конкурси будуть оголошені додатково. Інструкції та рекомендації будуть надані у травні 2020 року.

 

Контактна інформація

Лендінг проекту https://education.msp.gov.ua/

Навчальна платформа Прометеус

https://prometheus.org.ua/you-can-everything/

Адміністративні питання Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Технічні питання Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Партнери проекту

https://itukraine.org.ua/

https://prometheus.org.ua/

https://www.beqatoday.com/

http://www.aik.ua/

https://dan-it.com.ua/uk/