Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Голова ХОДА Олексій Кучер разом із представниками ЗМІ перевірив готовність головного інфекційного закладу регіону до прийому пацієнтів з підозрою на коронавірус.

 

Керівник області відзначив, що Харківщина розпочала профілактичні та підготовчі заходи ще близько місяця тому. Зараз усі необхідні дії реалізовані на 100%.

«Ми на 100% готові. В інфекційній лікарні є бокси, що мають окремі входи для того, щоб загальними коридорами не проводили людей у разі, якщо, не дай боже, буде завезено особу, яка інфікована коронавірусом. Ми вже повідомляли, що з обласного бюджету було виділено 600 тисяч гривень на підготовчі заходи. Сьогодні відбудеться засідання обласної протиепідемічної комісії. За наслідками цього інспектування та тієї інформації, яка надходить з усіх лікарень області, ми сформуємо порядок денний та продовжимо працювати», - повідомив Олексій Кучер.

Він відзначив, що 24 лютого взяв участь у нараді за участю голів ОДА, яку проводив Президент України. Під час заходу, зокрема, керівники областей, на території яких є аеропорти, отримали завдання щодо заходів, котрі необхідно провести для недопущення занесення в країну COVID-2019. Так, в аеропорту «Харків» зараз посилюють контроль громадян, котрі прибувають до міста міжнародними рейсами. Також Харківщина разом з іншими областями країни надала необхідні медичні засоби прикордонникам.

«Ми зараз передаємо прикордонникам 1000 масок, 1000 рукавичок та 15 електронних термометрів, які дистанційно визначають температуру тіла людини. Якщо буде необхідна додаткова допомога, ми готові її надати», - сказав Олексій Кучер.

Директор КНП «Харківська обласна клінічна інфекційна лікарня» Павло Нартов відзначив, що зараз заклад забезпечений усім необхідним: засобами захисту, ліками тощо. Він також повідомив, що до лікарні надійшли тест-системи, які дозволяють виявляти COVID-2019.

«Діагностичні системи для визначення РНК нового коронавірусу в досліджуваному матеріалі розраховані на 100 досліджень. Для роботи ми маємо все, що нам потрібно. Щодо засобів індивідуального захисту, в нас є 240 захисних респіраторів для персоналу від інфекції. У лікарні 200 ліжок. Ми можемо взяти 200 хворих одноразово. Маємо боксоване відділення, що призначене для особливо небезпечних інфекцій. Це відділення розраховано на 20 ліжок, у нас 16 боксів», - навів дані Павло Нартов.

Підсумовуючи інформацію про підготовчі заходи, що провели та проводять в області, Олексій Кучер підкреслив: приводів для паніки немає взагалі.

«Паніка нашою країною чомусь шириться серйозніше, аніж коронавірус. Знайте: на сьогодні в нашій Харківській області все спокійно», - запевнив керівник області.