Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Пройшов він на базі Великобабчанського НВК за темою «Індивідуальна форма здобуття загальної середньої освіти в контексті Нової української школи».

 

Реальна дієвість Нової української школи залежить від кожного конкретного керівника: його знань, умінь, компетенцій, розуміння стратегічних цілей діяльності щодо розвитку закладу освіти.

Під час семінару було розглянуто теоретичні засади індивідуальної форми здобуття загальної середньої освіти. Впровадження екстернатної, сімейної (домашньої) форм навчання та педагогічного патронажу дозволило учням будувати власну освітню траєкторію.

Директор Великобабчанського НВК Ірина Мілько поділилася досвідом роботи з впровадження екстернатної форми навчання. Її заступники О. Кабак та Т. Толмачова, вчитель початкових класів О. Семенова розповіли про специфіку організації індивідуальної роботи в закладі освіти та особливості роботи класних керівників з учнями-екстернами.

У практичному блоці керівники склали алгоритми організації та супроводу індивідуальних форм навчання (педагогічного патронажу, сімейної форми навчання) та розробили критерії оцінювання якості освітньої діяльності при організації індивідуального навчання за напрямами: освітнє середовище, система оцінювання здобувачів освіти, система оцінювання педагогічної діяльності вчителів, управлінський аспект забезпечення якості оцінювання індивідуального навчання.

Тема семінару була доволі актуальною і не залишила нікого байдужим. Учасники семінару вдячні педагогічному колективу Великобабчанського НВК, директору закладу освіти за створення якісних умов для здобуття освіти, використання інноваційних інформаційно-комунікаційних технологій навчання, за прагнення йти вперед, розвиватись та змінюватись.