Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Відповідно Указу Президента України з 01 квітня по 26 червня та з 01 жовтня по 24 грудня 2020 року проводиться призов на строкову військову службу. Призовники будуть проходити службу в лавах Збройних Сил України, підрозділах Національної Гвардії та Державної спеціальної служби транспорту.

 

Строкова військова служба громадян України проходить відповідно до законівУкраїни у Збройних Силах України та інших військових формуваннях з метою здобуття військово-облікової спеціальності, набуття практичних навичок і умінь для збройного захисту Вітчизни.

На строкову військову службу призиваються придатні до цього за станом здоров’я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Призов громадян України на строкову військову на строкову військову службу включає проходження ними призовної комісії та відправлення до військових частин.

Призовники, яким надійшла повістка районного військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначені у повістці.

У разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

Призовники, які змінили місце проживання, зобов’язанів семиденний строк прибути до районного військового комісаріату за новим місцем проживання для взяття на військовий облік.

Керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів незалежно від порядкування та форм власності на вимогу військового комісаріату забезпечують своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовної дільниці.

У разі неявки призовника без поважних причин за викликом районного військового комісаріату на призовну комісію він несе відповідальність, установлену законом.

 

Довідково

Витяг з Кодексу України про адміністративні правопорушення

Ст. 210 «Порушення військовозобов’язаними чи призовником законодавства про військовий обов’язок і війкову службу». Накладається штраф від 5 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Повторне порушення протягом року – накладається штраф від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ст. 211 «Умисне зіпсування обліково-військових документів чи втрата їх з необережності». Накладається штраф від 1 до 3 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Повторне вчинення порушення протягом року – накладається штраф від 3 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Витяг з Кримінального кодексу України

Ст. 335 «Ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу» карається обмеженням волі на строк до 3 років.

Відстрочка від призову на строкову військову службу надається призовникам за рішенням районної (міської) призовної комісії  за сімейними обставинами, станом здоров’я, для здобуття професіональної діяльності.

Строки строкової військової в календарному обчисленні встановлюється:

- для солдат, матросів, сержантів і старшин, які проходять строкову військову службу в Збройних Силах України та інших військових формуваннях, – 18 місяців;

- для осіб, які на час призову на строкову військову службу мають ступінь вищої освіти – спеціаліст або магістр, – 12 місяців.

Згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 28.08.2014 року «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», введеного в дію Указом Президента України від 24.09.2014 року № 744/2014, військовослужбовців строкової служби до виконання бойового завдання в операції об’єднаних сил в Донецькій та Луганській областях залучати заборонено.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.09.2015 року № 587 «Порядок виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу», громадянам України, які призиваються на строкову військову службу, здійснюється виплата грошової допомоги в розмірі двох мінімальних заробітних плат, крім того, за громадянами, які офіційно працевлаштовані, зберігається робоче місце на час служби та середньомісячна заробітна плата.