Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Предметом розгляду стала ситуація в Есхарі, де було припинено водопостачання.

 

Розташоване на території селища містоутворююче підприємство філія «Теплоелектроцентраль» ТОВ «ДВ Нафтогазовидобувна компанія», яке виробляє електроенергію та надає послуги з теплопостачання, заборгувало комунальному підприємству «Вода Есхара» за водовідведення. Розмір недоотриманих коштів складає понад 1,5 млн., що загрожує комунальникам економічним занепадом, боргами із заробітної плати, енергоносіїв і нездатністю забезпечувати водою населення.

Тому керівництвом КП «Вода Есхара» було прийнято рішення припинити для Філії послугу з водовідведення. В свою чергу теплоелектроцентраль не допустила персонал комунального підприємства до артезіанської свердловини питного водопостачання, яка розташована на їх території. У результаті есхарівці на кілька годин залишилися без води, подачу якої згодом було відновлено.

Загострення даної ситуації може спричинити соціальну напруженість серед населення і викликати надзвичайні події. Тому директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Сергій Магдисюк та заступник начальника Управління паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Дмитро Тараненко терміново виїхали до Чугуївського району, де у райдержадміністрації зустрілися з представниками обох сторін для врегулювання конфлікту.

У ході ґрунтовного вивчення всіх обставин справи та пошуку обопільно прийнятних варіантів для розв’язання питання було вироблено алгоритм дій на найближчу перспективу. Філія «Теплоелектроцентраль» ТОВ «ДВ Нафтогазовидобувна компанія», виходячи з фінансової можливості, докладе зусиль для часткового погашення боргу. Це дасть змогу КП «Вода Есхара» звернутися з гарантійним листом до АТ «Харківобленерго» і виконати свої зобов’язання зі сплати за електроенергію, уникнувши таким чином відключення від електроживлення та забезпечивши мешканців Есхара питною водою.