Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Для кожного громадянина України він став символом волі, справедливості та витривалості, українського національного руху та відродження. Його творчість знайшла відгук у серцях українців, пробудила національну свідомість і гідність.

 

З нагоди відзначення дня народження видатного сина українського народу, з метою вивчення та популяризації спадщини Великого Кобзаря в закладах освіти району проведено різноманітні заходи національно-патріотичного спрямування, присвячені життю та творчості великого  письменника українського народу.

Вихованці закладів дошкільної освіти мандрували сторінками творчості великого поета, читали вірші зі збірки його перших творів, грали, слухали пісні та виконували таночки.

Серед учнів початкової школи проведено літературні читання «Кращий читець-2020», літературний ранок «В славі живій Кобзаря», учні 1-6 класів взяли участь у конкурсі малюнків до творів Т.Г. Шевченка, переглядали мультиплікаційні фільми за творами поета, брали активну участь у вікторині «Чи знаєш ти вірші Кобзаря?»

Учні 7-11 класів взяли участь у виставці стіннівок «Ми тебе не забудемо, Тарасе!», для них було організовано літературні години «І знову линуть до нас думки Кобзаря», «Добре та щире Тарасове слово», бесіди, перегляди літератури, літературні конкурси.

Серед старшокласників організовано турнір знавців творчості Тараса «Кобзареве слово – вічне».

У читацьких залах шкільних бібліотек працювала книжкова виставка «Святині українського народу». Учителі-словесники підготували і провели тематичні уроки «Я відкриваю Шевченка», інформаційні хвилинки «Цікаве про Шевченка».

В усіх бібліотеках комунального закладу «Чугуївська районна централізована бібліотечна система» оформлено викладки літератури, книжкові виставки про життя і творчий шлях Великого Кобзаря, що покликані виховувати любов і повагу до спадщини, яку залишив поет.

У центральній районній бібліотеці відбулась літературно-поетична подорож під назвою «Вічно живе Шевченкове слово». Літературна година «На гордість Україні діточки ростуть та слово Кобзареве у майбуття несуть» була проведена бібліотекарем Кочетоцької бібліотеки-філії №1 для дітейстаршої вікової групи дитсадка с. Кочеток. Під час заходу діти ознайомились із життєвим шляхом поета, переглянули презентацію та взяли участь у конкурсі малюнків.

У Новопокровській бібліотеці-філії відбулося засідання клубу за інтересами «Друзі бібліотеки» на тему «Учіться, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь», на якому діти глибше познайомилися з життям та творчістю поета. Присутні дружно відповідали на питання літературної вікторини та розповідали вірші Великого Кобзаря.

У Зарожненській бібліотеці-філії в теплій весняній атмосфері пройшло читацьке рандеву «Пророк єднання і свободи», присвячене дню народження Т.Г.Шевченка. Дітям цікаво було дізнатися про дитячі роки відомого поета, послухати музичні номери на вірші, які стали піснями. Учням було запропоновано розгадати кросворд і познайомитися з книгами про життя Тараса Шевченка, збірниками його прекрасних творів.

У Тернівській бібліотеці-філії пройшов літературний альманах «І оживе добра слава, слава Кобзаря», в Великобабчанській – поетичний акорд «Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став», в Кам’яноярузькій – літературний віраж «Тарасові слова – то правда одна». У бібліотеках, де діють інтернет-центри, відбулись відео-подорожі «Пам’ятниками Кобзаря».