Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулось 10 березня під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

 

На початку заходу головний санітарний лікар України, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко нагадав, що на даний час у країні зареєстровано 1 лабораторно підтверджений випадок COVID-2019.

«У нас є сценарії, які запропонувала Всесвітня організація охорони здоров’я. Один з них передбачає активне впровадження обмежувальних протиепідемічних заходів. Ми готові послухати колег і прийняти відповідне рішення», - відзначив Віктор Ляшко.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль затвердив новий посилений план антикризових профілактичних заходів щодо боротьби з поширенням коронавірусу COVID-2019. Він також зобов’язав голів ОДА надати перелік закладів обсервації в кожній області з кількістю місць для розміщення пацієнтів.

Заступник голови ХОДА Михайло Черняк повідомив, що в області підготовлено Комплексний план дій щодо протидії розповсюдженню COVID-2019 та стану готовності органів управління, служб та підрозділів. Так, в області розгорнуто 740 інфекційних ліжок: 380 - для дорослих та 260 - для дітей. 200 з них – в обласній клінічній інфекційній лікарні (у т.ч. 6 ліжок - у відділенні інтенсивної терапії). Ще 270 – у дитячій інфекційній лікарні (у т.ч. 6 – в інтенсивній терапії). Ще 270 інфекційних ліжок розташовані у закладах охорони здоров’я в районах та містах області. Також виділено 18 бригад «швидкої» - для надання медичної допомоги хворим з підозрою на коронавірусну інфекцію (3 бригади в м. Харкові та 15 - у районах області). У закладах охорони здоров’я створили запас засобів індивідуального захисту – масок, респіраторів, окулярів тощо, і цей запас поповнюватимуть.

«На підставі рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 4 березня 2020 року передбачено виділення додаткових фінансових ресурсів в обсязі 2,6 млн грн для фінансового забезпечення закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування, що увійшли до складу госпітальної бази. На ці кошти за скороченими термінами додатково придбають необхідні вироби медичного призначення, медичного обладнання, захисний одяг, засоби захисту органів дихання, противірусні препарати та інші необхідні лікарські засоби, дезінфектанти тощо», - відзначив Михайло Черняк.

Необхідні превентивні заходи проводять також на кордоні та в транспорті. Підприємства громадського транспорту міста Харків та області розпочали дезінфекційні заходи на маршрутах.

Нагадаємо, в області діє цілодобова «гаряча лінія» - для оперативного інформування населення та раннього виявлення симптомів, схожих на коронавірусну інфекцію. Телефонувати можна за номером (057) 712-45-00.