Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Під час нього вони перевірили здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади місцевим виконкомом, надали практичну та методичну допомогу сільській раді.

Волохово-Ярський сільський голова Дмитро Дейкун найважливішою справою вважає створення генерального плану села, адже без нього неможливо здійснювати подальший розвиток населеного пункту. Цей документ нині – у стадії розробки.

Зараз у Волоховому Яру налічується близько ста свійських корів, у той же час дійна череда розташованого тут одного з найкращих на Слобожанщині сільгосппідприємств – ТОВ «Агросервіс ЛТД» – удесятеро більша.

Сьогодні у Волохово-Ярському НВК навчаються 107 дітей і ще 18 – у дошкільній групі, для яких створено гідні умови. Третій рік активно діє фізкультурно-оздоровчий комплекс «Олімп», розташований у приміщенні колишньої котельні, де охочі займаються у декількох секціях, на тренажерному обладнанні, грають у настільний теніс тощо. Масові заходи проводяться у місцевому клубі.

Взагалі у Волоховому Яру досить розгалужена соціальна інфраструктура – тут вистачає торговельних об’єктів, працюють ФАП, бібліотека, діє православний храм, поточні питання вирішуються у сільраді.

Стосовно актуальних проблем місцевої громади, то це – дороги, потребує також ремонту і старий водогін, вкрай необхідний світлофор на жвавій автотрасі посеред села, відсутній лікар-стоматолог тощо.

Саме на найболючіших аспектах життєдіяльності місцевої громади зосередились фахівці райдержадміністрації під час вивчення роботи органу місцевого самоврядування. Було запропоновано шляхи вирішення існуючих проблем, а також надано корисні поради і рекомендації.