Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Співробітники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області та Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації провели у районі планову цільову перевірку стану готовності до пропуску льодоходу, повені та паводків. 

Перевірці підлягала діяльність Чугуївської райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підпорядкованих їм сил цивільного захисту, органів управління.

Комісією встановлено, що в цілому райдержадміністрацією, органами місцевого самоврядування, установами і організаціями забезпечується конституційне право громадян на захист життя і здоров’я у мирний час та в особливий період, вживаються відповідні заходи щодо захисту населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим.

Станом на 11 березня планові завдання на 2020 рік за напрямками діяльності у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки у цілому виконано. На території району для реалізації заходів цивільного захисту та попередження виникнення надзвичайних ситуацій діє місцева цільова програма, розрахована на 2019-2020 роки.

На виконання вимог обласного плану організаційних і практичних заходів щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені райдержадміністрацією виконано весь комплекс робіт. Для ліквідації можливих наслідків весняної повені включено сили районних спеціалізованих служб цивільного захисту та підприємств району, всього 40 одиниць техніки (крани – 3, екскаватори – 6, бульдозери – 4, грейдери – 2, вантажні автомобілі – 7, спеціальні автомобілі – 13, пересувні електростанції – 3, мотопомпи – 2). Для забезпечення роботи запланованої техніки, аварійно-рятувальних робіт у місцевому матеріальному резерві створено запас ПММ: бензину А92 – 645 л, дизельного палива – 1290 л; у резервному фонді районного бюджету на 2020 рік закладено 100 тис. грн. Для проведення рятувальних робіт під час паводка, пропуску льодоходу та повені буде задіяно 9 веслувальних та 2 моторних човна.

Протягом перевірки членами комісії надано методичну допомогу, що сприятиме усуненню недоліків та приведенню рішень райдержадміністрації у відповідність до вимог нормативних документів і нормативно-правових актів у сфері цивільного захисту.