Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Унікальне видання про багату і насичену історію Чугуєва та Чугуївського району  «Звід пам’яток історії та культури України» стосовно нашої  рідної землі презентували 11 березня у Художній галереї КЗ «Художньо-меморіальний музей І.Ю. Рєпіна» в Чугуєві.

 

Це вже друга книга із запланованих по Харківській області видань, куди увійшли статті про відомі нерухомі пам’ятки Чугуївщини.

Участь у заході взяли представники влади, музейні працівники, науковці та громадськість.

Заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Олег Яцина,  звертаючись до присутніх зазначив, що це неординарна подія для жителів Чугуївщини: «Ми зробили дуже важливу справу – залишили наступним поколінням знання про багату культурну історію краю. Це – біблія історії й культури Чугуївського району», - сказав він.

Заступник голови Чугуївської райдержадміністрації Валентина Волоцкова подякувала всім, хто працював над створенням книги. Вона наголосила, що цей звід дуже цінний саме для району, бо це єдине серйозне видання про його історію.

«Вітаю всіх з цією надзвичайною подією, адже ця книга знайомить нас з достовірними фактами нашої культурної спадщини. Дякую усім причетним до створення видання, зокрема, професійному колективу нашого музею. Нам дуже пощастило народитися на благословенній чугуївській землі, а ще саме тому, що в нас є такий музей, де працюють люди, чия самовіддана праця є приводом для гордості. У свою чергу, ми подбаємо про те, аби книга була в кожній сільській бібліотеці», - підкреслила В. Волоцкова.

Про етапи створення цього тому, який є результатом науково-дослідницької роботи фахівців з краєзнавства, мистецтвознавства, архітектури, археології, культурології, а також працівників музейних, архівних та бібліотечних установ, розповіли директор Художньо-меморіального музею І.Ю. Рєпін С. Бучаста і відповідальний секретар обласної редакційної колегії, завідувач відділу зводу пам’яток та облікової документації  Харківського науково-методичного центру охорони культурної спадщини Лариса Колесникова.

Довідково. Видання підготовлене ОКЗ «Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини» у співпраці з КЗ «Художньо-меморіальний музей І.Ю. Рєпіна» за підтримки управління культури і туризму ХОДА.