Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

На нараді під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Валентини Волоцкової обговорено низку питань щодо процесу реформування  медичної галузі району.

 

Директор КНП «Чугуївська центральна районна лікарня імені М.І. Кононенка» В’ячеслав Грушка доповів про стан готовності до впровадження другого етапу реформи вторинної (спеціалізованої) ланки медичної допомоги, який стартує з 1 квітня 2020 року.  На цей час йде процес укладання договору з НСЗУ щодо фінансування пакетів медичних послуг. Для їх надання  необхідно закупити додаткове медичне обладнання.

Одним з важливих питань, що розглядалися  на нараді, є реалізація  на території району Програми Президента «Велике будівництво», яка стартувала 1 березня 2020 року. Згідно з нею передбачається будівництво та капітальний ремонт приймальних відділень лікарень. Зважаючи на це, фахівці району обговорили коригування проектно-кошторисної документації проекту «Реконструкція відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги з палатами інтенсивної терапії, групами анестезіології, діагностичними палатами та ізолятором КНП «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І Кононенка», який включено до Програми економічного та соціального розвитку Харківської області на 2020 рік. Завданнями проекту є приведення усіх приймальних відділень до одного стандартного зовнішнього вигляду Brandbook та оснащення їх медичним обладнанням. Інформацію з цього  питання надав головний архітектор району Петро Старусьов. Визначено першочергові заходи щодо розв’язання  цього завдання.

Також було порушено питання про стан будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Кам’яна Яруга та інші проблеми, що виникли під час реформування медичної галузі.

Підбиваючи підсумки наради, заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова наголосила на тому, що для якісного та своєчасного реформування сучасних медичних послуг, які надаються  населенню району, необхідно об’єднати зусилля місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій щодо фінансування галузі медицини.