Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

13 березня 2020 року у відділі освіти райдержадміністрації пройшла позачергова нарада у зв’язку з поширенням на території України коронавірусу COVID-19.

 

В ній взяла участь головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Чугуївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Таїсія Пилипчук.

На нараді розглядалися питання щодо запровадження тритижневого карантину у всіх закладах освіти на виконання Постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 та з урахуванням рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чугуївського району, про організацію дистанційного навчання та курсів підвищення кваліфікації в умовах карантину та про режим роботи закладів освіти під час карантину. 

Перед присутніми виступила Т. Пилипчук, яка доповіла про необхідність проведення роз’яснювальної роботи щодо запобігання поширенню коронавірусу. Зокрема, вона зазначила, що станом на 12 березня 2020 року в Україні зареєстровано три лабораторно підтверджених випадки цього захворювання, та надала рекомендації, як убезпечити себе від зараження. Треба ретельно і часто мити руки з милом та обробляти їх антисептиком (тривалість обробки – 30 сек.), уникати скупчення людей, залишитися вдома та викликати лікаря при найменших симптомах захворювання, використовувати захисну маску, якщо захворіли і маєте респіраторні симптоми, регулярно провітрювати приміщення та здійснювати вологе прибирання із додаванням дезінфікуючих засобів. Таїсія Іванівна наголосила на необхідності дотримання санітарно-гігієнічних заходів у закладах освіти під час карантину.

Заступник начальника відділу освіти Лідія Волосенко зазначила, що керівникам закладів освіти необхідно тримати на контролі внесення коректив до навчальних планів освітніх програм закладів загальної середньої освіти, необхідність організації дистанційного навчання, забезпечення економії використання енергоносіїв та дотримання режиму роботи в умовах карантину.

Керівникам було доручено розробити заходи щодо проведення занять за допомогою дистанційних технологій та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації, забезпечити профілактичні заходи щодо попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.