Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сьогодні в райдержадміністрації з нагоди  Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення вшанували кращих працівників цієї галузі.

 

Комунальників та побутовців району щиро привітала заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова. Вона підкреслила важливість їх роботи, без якої не можуть обійтися ні одна людина і жодна громада, подякувала їм за працю та побажала щастя, здоров’я й терпіння.

Заступники голови райдержадміністрації та районної ради Валентина Волоцкова та Інесса Ковтун вручили кращим працівникам відзнаки обласного та районного рівнів.

За сумлінну працю та високий професіоналізм почесними грамотами Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації та Харківської обласної організації профспілки робітників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення нагороджено слюсаря-сантехніка комунального підприємства «Вода Есхара» Олександра Васюту та електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування Комплексу водопідготовки «Донець» відокремленого підрозділу комунального підприємства «Харківводоканал» Дмитра Щербакова.

За особистий внесок у забезпечення надання якісних послуг мешканцям Чугуївщини почесними грамотами районних органів влади відзначено фахівців КП «Вода Есхара», КП «Малинівка»,  Проектно-будівельного підприємства «СХІД», КП «Чкаловське житлово-комунальне експлуатаційне управління-2013», цеху централізованого ремонту Філії «Теплоелектроцентраль».