Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

На апаратній нараді під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Валентини Волоцкової спочатку було розглянуто поточні питання життєдіяльності району.

 

При цьому керівники доповідали про заходи, вжиті у зв’язку з поширенням в Україні коронавірусу. У зв’язку з цим на Харківщині та Чугуївщині, зокрема, напрацьовано низку заходів для запобігання та профілактики цього захворювання.

Начальник відділу оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністраціїМикола Лучников нагадав присутнім про основні вимоги, прийняті на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, наголосивши на тому, що на території Чугуївського району введено обмежувальні заходи, яких слід суворо дотримуватися. Заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова зазначила, що  дуже важливо забезпечити  карантинний режим для школярів вдома.

У своєму виступі начальник Чугуївського районного управління ГУ Держпродспоживслужби  в Харківській областіМаксим Кривогуз висвітлив питання про організаційні заходи для запобігання розповсюдження інфекції. Він зупинився також на широкій інформаційній кампанії, яка ведеться в районі, та пообіцяв, що відповідно до ситуації населення, установи та організації будуть оперативно інформуватися й в подальшому.

Про алгоритм дій медичного персоналу ЦРЛ у випадку виявлення хворих на інфекцію розповів В’ячеслав Грушка – директор КНП «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка». Він зазначив, що на початковому етапі спілкування з хворими має діяти первинна ланка медицини. Людини, в якої з’явилися симптомі коронавірусу, має не виходити з дому й негайно викликати свого сімейного лікаря. В. Грушка також поінформував про способи боротьби з інфекцією (адміністративні, інженерні та індивідуальні).

На нараді розглядалося й питання призову на строкову військову службу. Доповідав з означеного питання начальник відділу оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Микола Лучников. Він наголосив на необхідності колективної відповідальності військкомату, органів влади та місцевого самоврядування за оповіщення призовників і військовозобов’язаних та забезпечення їх своєчасного прибуття на призовні пункти.