Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Голова ХОДА повідомив про карантинні заходи, які будуть введені в Харківській області 17 та 18 березня.

Олексій Кучер відзначив, що під час засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Харківській області була затверджена низка заходів на виконання рішень центральних органів влади.

«Ми збиралися за наслідками засідання Всеукраїнської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки. Також вчора після звернення Президента України, в якому він надав відповідні вказівки, відбулося засідання уряду. Урядом були прийняті зміни до постанови від 11 березня 2020 року, які істотним чином впливають на життєдіяльність як в Україні, так і, відповідно, в Харківському регіоні. Ми врахували всі положення, які були прийняті Кабінетом Міністрів України», - повідомив голова ХОДА.

Зокрема, з 00:01 17 березня до 3 квітня в області заборонено проведення всіх масових, культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Також забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. А саме: закладів громадського харчування, ресторанів, кафе тощо, торговельно-розважальних центрів та інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного та побутового обслуговування населення. Виключенням є торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами зв’язку, а також провадження банківської та страхової діяльності. Закладам громадського харчування дозволили готувати їжу та доставляти її за замовленнями – за умови, що персонал буде забезпечений засобами індивідуального захисту.

З 12:00 18 березня припиняються регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні. Виключенням є перевезення людей легковими авто, автобусами та електричним громадським транспортом (до 10 пасажирів у салоні). З цього ж часу зупиняються пасажирські перевезення (як у межах країни, так і приміські). Робота Харківського метрополітену має бути зупинена з 17 березня до 3 квітня.

«Окремо хочу звернутися до роботодавців. Ми просимо перевести в дистанційний режим усіх тих, хто може працювати вдома, щоб якомога менше людей переміщалось, - звернувся Олексій Кучер. - Ми маємо нетипову ситуацію. Тому ми повинні розуміти, що певні дії та певна відповідальність лежить на кожному з нас, на кожному громадянині, який відповідає як за себе, так і за своїх дітей і членів своєї родини».

Під час брифінгу також повідомили про призупинення всіх вильотів з Міжнародного аеропорту «Харків».

«Від сьогодні зупинені всі регулярні міжнародні рейси в усіх аеропортах України, - повідомив комерційний директор аеропорту «Харків» Владислав Ільїн. - Винятком є рейси, які продовжують виконувати авіакомпанії з метою доставлення наших громадян з-за кордону. Основна маса рейсів, які здійснюються в нашому аеропорту, - це рейси з Єгипту. Від завтра з 12 години так само забороняються всі внутрішні рейси».