Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

22 березня вся планета відзначає Всесвітній день води. Ідея його проведення вперше прозвучала на конференції ООН з охорони оточуючого середовища і розвитку.

 

Головне завдання цього дня – нагадати кожному жителю планети про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі, адже  людина і тварини, всі істоти не можуть існувати без води. Без наявності водних ресурсів на нашій планеті не зародилося б життя.

Для поліпшення водного господарства України у 2005 році на 2006-2020 роки було прийнято Загальнодержавну програму «Питна вода України». Така ж програма діє й в Чугуївському районі, основною метою якої є покращення забезпечення населення питною водою нормативної якості, реформування та розвиток водопровідно-каналізаційної мережі, підвищення  ефективності та надійності її функціонування, поліпшення на цій основі стану здоров’я населення та оздоровлення соціально-екологічної ситуації, відновлення, охорона та раціональне використання джерел питного водопостачання.

Так, в районі підприємствами питного водопостачання та водовідведення постійно проводиться робота із заміни обладнання, реконструкції мереж. У смт Новопокровка збудовано сучасні модульних очисні споруди біологічної очистки стічних вод. Департаментом житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації розробляється проєктно-кошторисна документація «Реконструкція очисних споруд в смт Есхар Чугуївського району Харківської області».

У рамках реалізації міні-проєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Новопокровською селищною радою виконано заміну трубопроводу та придбано насоси, а Кам’яноярузькою сільською радою відремонтовано криницю «Кочки», поруч з якою облаштовано затишну альтанку та ажурний місток, що вже користується великою увагою молодих подружніх пар зі всієї Чугуївщини.

Кожен з нас може зробити якусь маленьку добру справу для збереження, охорони та відтворення водних ресурсів. Ми повинні дбайливо ставитися до природи та раціонально використовувати її ресурси. Це покращить екологічну ситуацію й створить прекрасний настрій, принесе величезне моральне задоволення й викличе почуття поваги до себе та інших.