Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Надання правової допомоги населенню через skype – це можливість для громадян дистанційно та максимально зручним способом отримати юридичну консультацію або ж відповідь на проблемне питання.

 

В умовах запровадженого в Україні карантину жителі Чугуївщини мають змогу задати свої правові запитання юристам Чугуївського місцевого центру з надання БВПД.

18 березня відбулося консультування за skype-зв’язком, встановленим у бібліотеках-філіях Чугуївської районної централізованої бібліотечної системи.

Аби не створювати скупчення та не наражати відвідувачів на небезпеку, свої правові питання вони передали до бібліотек заздалегідь. І юрист Чугуївського місцевого центру Наталія Мазницька спілкувалася по skype вже безпосередньо з бібліотекарками.

Вона відповіла на запитання 7 громадян, що стосувалися комунальних проблем, сучасної ситуації з поширенням коронавірусу, умовами відпусток під час карантину тощо.

Як зауважила начальниця відділу культури, молоді та спорту Чугуївської районної державної адміністрації Тетяна Кулешова, проведення skype-консультацій фахівцями Чугуївського місцевого центру на базі Чугуївської районної централізованої бібліотечної системи вже стало доброю традицією. А за карантину – це один із найбільш зручних та безпечних способів комунікації між правниками та громадянами.

«Консультування громадян із застосуванням технології skype є важливим кроком у забезпеченні доступності безоплатної правової допомоги. У цьому  випадку ми маємо гарний приклад, як сучасні технології можуть стати корисними суспільству. Для того, щоб поспілкуватись із юристом, людині поважного віку не потрібно їхати до міста, піддаватися загрозі зараження, витрачати час та кошти, а слід лише задати запитання фахівцю права онлайн. Ми будемо продовжувати таку практику навіть після закінченні нинішнього карантину», – наголосила керівник Чугуївського місцевого центру з надання БВПД Уляна Кудрик.

Зараз мешканці Чугуївщини мають змогу з понеділка по п’ятницю з 16.00 до 17.00 задати правове запитання з допомогою skype-зв’язку (логін: Чугуївський МЦ з НБВПД).