Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сьогодні під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Валентини Волоцкової відбулася нарада керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, де було відпрацьовано низку заходів щодо запобігання поширенню на території району коронавірусу COVID-19.

 

В. Волоцкова наголосила на необхідності збалансувати цю роботу, кожен керівник райдержадміністрації повинен взяти під контроль виконання рішень обласної та місцевої комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій не лише своїми працівниками, а й підприємствами, установами та організаціями у відповідних сферах.

В підрозділах РДА в умовах карантинних заходів має бути чіткий алгоритм діяльності, який передбачає як обмежувальні заходи, так і чіткий зв'язок з органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями, а також засоби зворотнього зв’язку з  населенням,

З органами місцевого самоврядування слід налагодити  систему своєчасного оповіщення про ситуацію в населених пунктах, забезпечення безперебійної роботи магазинів, достатнього в них асортименту, недопущення підвищення цін. Сільські та селищі ради мають вести облік осіб, які приїздять із-за кордону, та терміново інформувати про них заклади охорони здоровця для медичного супроводу приїжджих.

Медичним закладам, Чугуївському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби  в Харківській області та Чугуївській міськміжрайонній філії Харківського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України, іншим структурам треба відпрацювати алгоритм дій у разі виявлення в районі випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Керівники структурних підрозділів РДА  повинні активізувати роботу із залучення спонсорів та благодійників для забезпечення медзакладів необхідним  обладнанням та засобами індивідуального захисту, одиноких людей – харчуванням і медикаментами. Слід визначити транспортні засоби для доставки медиків до робочих місць, залучивши до цього, зокрема, приватних осіб.

Окремо було поставлено завдання соціальним службам терміново відпрацювати списки одиноких людей похилого віку, інвалідів та осіб, які в умовах карантину не зможуть отримати допомогу від рідних. 

З метою профілактики та недопущення розповсюдження коронавірусу на Чугуївщині слід розгорнути широку інформаційну кампанію серед населення, щоб кожна людина знала про індивідуальні засоби, які дадуть змогу вберегтися від захворювання.

Керівництво райдержадміністрації щодо вжитих для протидії інфекційному захворюванню заходів слід інформувати щодня. Заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова підкреслила, що райдержадміністрація повинна постійно тримати на контролі ситуацію стосовно коронавірусу та вживати всіх необхідних заходів.