Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Голова ради Олексій Кучер повідомив про напрямки її роботи під час брифінгу 20 березня.

 

«В області створено єдиний штаб, який займається координацією по всіх напрямках боротьби з можливим розповсюдженням коронавірусу. Цей штаб очолюю я. У його склад входять народні депутати України, мої заступники, лікарі, голови РДА. Усі інші «штаби» є фікцією, - наголосив голова ХОДА Олексій Кучер. - Жодному представнику великого бізнесу не було дано право в області перетягувати управлінські функції на себе. Певні бізнесмени, мабуть, не зрозуміли, що їх попросили взяти участь у витрачанні власних коштів – щоб допомагати державі та населенню, а не у витрачанні бюджетних коштів. Як витрачати бюджетні кошти, рішення прийматиму я».

Керівник області наголосив, що до складу обласної координаційної ради також увійшли представники правоохоронних органів, які контролюватимуть кожну копійку, що надійде від меценатів. Олексій Кучер відзначив, що вже мав зустріч з близько 100 представниками бізнесу Харківської області, які готові допомагати регіону у вирішенні нагальних потреб, пов’язаних з протидії COVID-19.

«У нас абсолютно зрозуміла законна форма взаємодії з бізнесом. Є люди, які просто купили необхідне. Наприклад, UBC-груп закупила апарат ШВЛ для Дергачівської лікарні. Ще біля 10 ШВЛ від бізнесу йдуть – це власність бізнесу, але вони будуть поставлені в обласні інфекційні лікарні, їх будуть використовувати для надання допомоги людям. Також народний депутат Шенцев проплатив літак і повернув до нашої країни збірну з боксу – з Лондона. Народний депутат Фельдман надав свої автобуси, які перевезли понад  100 осіб через пункт пропуску на кордоні з Російською Федерацією. Усе це – реальна допомога», - відзначив Олексій Кучер.

Звертаючись до харківських представників бізнесу, керівник області підкреслив: «Шановні колеги, вже пройшли 90-і роки, коли вас хтось міг викликати та прилюдно під камери давати вказівки, кому скільки дати – чи дай, чи не дай. Це фактично публічне вимагання. Ми так не працюємо. Ви незалежні. Ви маєте можливість самостійно приймати рішення, куди вам ходити, з ким розмовляти, скільки коштів виділяти або не виділяти. Я хочу, щоб всі це чітко зрозуміли: у Харків не повертаються 90-ті роки».