Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Було проаналізовано проведену роботу щодо посилення карантинних заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню коронавірусу.

Начальник відділу оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Микола Лучников доповів, що з 22 березня у режим надзвичайної ситуації переведено місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та районні спеціалізовані служби цивільного захисту. Центральною районною лікарнею ім. М.І. Кононенка разом з районним центром первинної медико-санітарної допомоги, міськміжрайонною філією Харківського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України приведено в готовність необхідні сили і засоби для роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, які залучатимуться у разі необхідності.

Формування районної спеціалізованої медичної служби цивільного захисту забезпечені необхідним для боротьби з хворобою COVID-19 на 30%: не вистачає засобів індивідуального захисту (респіраторів, захисних масок, окулярів, костюмів і комбінезонів), дезінфікуючих матеріалів, а також обладнання для надання первинної та вторинної допомоги пацієнтам.

Райдержадміністрацією проводиться робота адміністративно-організаційного характеру. Актуальним залишається питання фінансового забезпечення протиепідемічних заходів протидії поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19.

На нараді вирішувалися питання організації транспортування медиків, роботи закладів освіти, культури, надання послуг мешканцям району, забезпечення населених пунктів лікарськими препаратами. Наголошувалося на необхідності приділити увагу літнім людям, які не в змозі самостійно забезпечити себе продуктами харчування та всім необхідним.

«Всі функції, покладені державою на органи виконавчої влади, мають виконуватися у повному обсязі і на належному рівні, – відзначила Валентина Волоцкова. – Ми маємо спрацювати як єдина команда, що дасть змогу забезпечити стабільну роботу всіх ланок та запобігти поширенню небезпечної хвороби».