Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Під час карантину роботодавці зобов’язані вживати всіх можливих заходів щодо недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції, збереження життя, здоров’я та забезпечення безпеки працівників та оточуючих людей. Одним з найбільш дієвих заходів є запровадження дистанційної або надомної роботи.

Чугуївський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє, що працювати дистанційно або вдома мають можливість певні категорії працівників. Як правило, це спеціалісти та фахівці, робота яких полягає у створенні документів, текстів, звітів, програм за допомогою комп’ютерної техніки, окремі категорії робітників, які виготовляють продукцію, що не вимагає спеціальних умов та обладнання.

Питання дистанційної або надомної праці вітчизняним законодавством недостатньо врегульовано. Але в «Положенні про умови праці надомників», затвердженому ще постановою Держкомпраці від 29.09.1981 № 275/17-99, передбачено, що надомниками вважаються особи, які уклали трудовий договір з підприємством, установою, організацією про виконання роботи вдома особисто з матеріалів і з використанням знарядь та засобів праці, виділених роботодавцем або придбаних за рахунок його коштів, а також з власних матеріалів та з використанням особистих механізмів й інструментів з дозволу керівництва.

Запровадити дистанційну роботу на час обмежувальних карантинних заходів прямо дозволив Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020.

У пп. 1 п. 2 Прикінцевих положень даного Закону зазначено, що на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), «роботодавець може доручити працівникові, у тому числі державному службовцю, службовцю органу місцевого самоврядування, виконувати протягом певного періоду роботу, визначену трудовим договором, вдома».

У такому разі робоче місце працівника на час карантину визначається не у виробничому, службовому або адміністративному приміщенні роботодавця, а за місцем проживання працівника на підставі його особистої заяви. При наявності добровільної заяви працівника роботодавець не повинен попереджувати його за 2 місяці про зміни істотних умов праці. І на підставі отриманої заяви від підлеглого видає наказ на переведення його на дистанційну роботу. Звісно, якщо таких працівників декілька, в наказі зазначаються всі вони.

При такому режимі роботи працівник зобов’язаний упродовж всієї тривалості робочого часу виконувати роботу, доручену роботодавцем, та перебувати на зв’язку з ним за допомогою телефону, Інтернету тощо.

Отже, якщо працівники можуть працювати з дому, а роботодавець в змозі організувати їх дистанційну роботу, це варто зробити. До речі, дані рекомендації надає й Міністерство охорони здоров’я України. Такі заходи можуть врятувати не тільки здоров’я, але й життя багатьох громадян.