Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Голова ХОДА обговорив з головними лікарями потреби та нагальні питання роботи медичних закладів, які готуються надавати допомогу хворим при погіршенні епідситуації.

 

Нарада щодо організації протиепідемічних заходів з метою запобігання занесенню та поширенню випадків захворювання на COVID-19 на території Харківської області відбулася 31 березня. Участь у ній взяли керівники медичних закладів, які визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, а також представники обласного й харківського міського департаментів охорони здоров'я та головна державна санітарна лікарка Харківської області Любов Махота.

Відкриваючи захід, Олексій Кучер попросив лікарів оперативно надавати інформацію про потреби закладів у медичних препаратах, засобах індивідуального захисту тощо.

«Ми повинні володіти всією інформацією: що у вас є, скільки є, що треба. Це дуже важливо. Тому що зараз держава, ви бачите, все більше й більше поставляє все необхідне. І від швидкості виконання цих завдань залежить і швидкість наповнення ваших лікарень усім необхідним для боротьби з цією хворобою. Тому, будь ласка, включіться на повну, поставтесь із розумінням до ситуації. Все, що залежить від держави, і Президент, і Кабмін намагаються зробити», - звернувся Олексій Кучер до представників медичних закладів.

Він повідомив, що наразі вирішується питання про підвищення заробітної плати лікарів, які залучені до боротьби з епідемією коронавірусу.

Також, відповідаючи на запитання лікарів, Олексій Кучер зазначив, що на рівні центральних органів влади вирішується питання запровадження другого етапу медичної реформи у закладах, які прийматимуть пацієнтів з СOVID-19. Оскільки вони не зможуть повноцінно функціонувати та наповнювати бюджет, директори лікарень просять відтермінувати для них реформу на час пандемії.

«Сьогодні в нас буде селекторна нарада з Президентом. Будемо обговорювати це питання», - повідомив голова ХОДА.