Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Під час карантину робота судів не припиняється. Але вводяться певні особливості їх роботи, які зменшують ризики розповсюдження коронавірусної інфекції. Про них розповідає Чугуївський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Рада суддів листом №9-рс-186/20 рекомендувала судам на період з 16.03.2020 встановити особливий режим роботи. Зокрема:
- роз’яснити громадянам можливість відкладення розгляду справ у зв’язку з карантинними заходами;
- обмежити допуск у судові засідання та приміщення суду осіб з ознаками респіраторних захворювань: блідість обличчя, почервоніння очей, кашель;
- зменшити кількість судових засідань, що призначаються для розгляду протягом робочого дня.
У питаннях, які стосуються відправлення судочинства та проведення судових засідань, кожна судова установа визначає власні правила.

Так, Чугуївський міський суд Харківської області з метою попередження розповсюдження інфекційних захворювань, у тому числі викликаних коронавірусною інфекцією COVID-19, призупинив проведення масових заходів, не пов’язаних з процесуальною діяльністю, зокрема, особистий прийом громадян, екскурсії тощо.

У період дії карантину в приміщенні Чугуївського міського суду вводиться ОБОВ’ЯЗКОВИЙ МАСОЧНИЙ РЕЖИМ.

Також Чугуївський міський суд рекомендує учасникам судового процесу за можливості брати участь у судових засіданнях у режимі відеоконференції та використовувати альтернативні шляхи звернення до суду (електронну пошту та телефон).

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефони: канцелярія суду – (05746) 2-20-22, факс – (05746) 4-12-36.

Переважна кількість судів на власних веб-сторінках рекомендують звертатись до суду з клопотанням про відкладення розгляду справи або утримуватись від безпосередньої участі у засіданнях.

Перед плануванням звернення або відвідування конкретного суду, бажано ознайомитися з його правилами під час карантину на офіційному сайті судової влади за посиланням: https://court.gov.ua/

Інтернет-сторінка Чугуївського міського суду: https://cg.hr.court.gov.ua/sud2036/

В умовах карантину також підвищилась актуальність використання можливостей «Електронного суду». Завдяки цій системі учасники процесу можуть направляти всі документи до суду в електронному форматі, використовуючи при цьому електронний підпис. Згідно з вимогами розділу XI «Положення про автоматизовану систему документообігу суду» приймання та реєстрація надісланих до суду учасниками судового процесу процесуальних документів повинні здійснюватись з офіційних електронних адрес (електронних кабінетів), які вони мають створити в Електронному суді, розміщеному за посиланням: https://cabinet.court.gov.ua/login

Особливий порядок роботи судів під час карантину характерний не тільки для національних судів. Закрився на карантин навіть Європейський суд з прав людини. Він перейшов у дистанційний режим роботи, продовжив розглядати у цей період тільки невідкладні справи. При цьому усі строки, відведені на розгляд справ, які наразі тривають, призупинені на один місяць, починаючи з понеділка 16 березня 2020 року. Так само 6-місячний строк на звернення до суду буде продовжений на строк запровадження карантину.