Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Заклад увійшов до списку 17 опорних медичних об’єктів м. Харкова та області, які мають змогу кваліфіковано приймати пацієнтів з підозрою на коронавірус та здійснювати необхідне лікування.

 

Разом із заступницею голови райдержадміністрації Валентиною Волоцковою, головою районної ради Антоном Бабійцем, міським головою Галиною Мінаєвою та керівником лікарні, заслуженим лікарем України В'ячеславом Грушкою очільник Харківщини ретельно перевірив стан готовності закладу до можливого обслуговування пацієнтів з підозрою на коронавірус.

«Я сьогодні тут для того, аби проінспектувати нашу лікарню, яка є опорною та входить до списку тих сімнадцяти, які, якщо, не дай Боже, буде розповсюджуватись масово коронавірус, прийматимуть хворих», – сказав Олексій Кучер.

На території ЦРЛ підготовлено спеціальні ліжка для можливого прийому хворих, а також організовано інфекційне відділення, якого раніше не було. Спочатку потенційно хворих на коронавірус обстежать у спеціально облаштованому для цього наметі біля лікарні, а взагалі до можливого прийому таких пацієнтів готові 10 ліжок в екстреному відділенні – реанімації та ще 30 ліжок – в інфекційному відділенні, якого раніше тут не існувало.

Щодо забезпечення закладу, то, за твердженням його керівника, персонал забезпечено засобами індивідуального захисту, в наявності всі належні медикаменти, також є 9 апаратів штучної вентиляції легенів.

Валентина Волоцкова відзначила, що підготувати медичні заклади району, задіяні у боротьбі зі страшною хворобою, значно зміцнивши їх матеріально-технічну базу, дала змогу робота райдержадміністрації, районної та міської рад, керівництва медзакладів, спрямована на консолідацію зусиль всіх служб, структур, представників аграрної та промислової галузей, підприємців, небайдужих громадян.

У медичному закладі укомплектовано персональний склад та розроблено графік роботи бригад екстреної допомоги, які будуть (у разі необхідності) надавати допомогу людям з підозрою на коронавірус.

Щодо порушеного медиками питання підвищення їх зарплат, то Олексій Кучер запевнив, що наразі саме це доручення Президента України прем’єр-міністру вирішується, й всі сподіваються на очікуваний результат.

«Одна справа, коли ми просто запитуємо інформацію та отримуємо відповідь. А інша, коли ми бачимо ступінь готовності самостійно. Ми отримуємо всю інформацію з приводу готовності й відповідно реагуємо», – відзначив очільник облдержадміністрації й запевнив чугуївських медиків у надійній та при нагоді оперативній підтримці на державному рівні.