Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Хід робіт на одному з об’єктів «Великого будівництва» в області перевірив голова ХОДА Олексій Кучер під час робочої поїздки до Чугуївського району.

 

«Президент України наголосив: попри те, що вся країна зараз бореться з коронавірусом, однак «Велике будівництво» продовжується. Зокрема, продовжується й будівництво доріг», - відзначив голова ХОДА.

Цього року дорожники планують повністю завершити відновлення траси Чугуїв – Мілове.

«Ця автомобільна дорога є певною мірою «довгобудом» – вона будується з 2015 року. Нарешті, цього року маємо амбітні плани щодо завершення цих робіт та введення в експлуатацію цього об’єкту. Так, ми плануємо завершити роботу з влаштування верхніх і нижніх шарів дорожнього покриття на протяжності 68,4 км», - повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Андрій Алексєєв.

Також цього року відремонтують мости, якими проходить дорога, влаштують автопавільйони, пішохідні переходи з автономним освітленням, бар’єрне огородження, встановлять дорожні знаки.

Цього сезону роботи розпочалися з 1 березня.

«На цьому етапі працює 92 людини, 85 одиниць техніки. Загалом -  7 бригад. Виконуються практично всі роботи: підготовчі, земляні, вкладання нижніх шарів асфальтобетону, ресайклінг наявного покриття, укладання верхніх шарів асфальтобетону. Не виконуються тільки фінішні роботи з влаштування розмітки. Виконуються також роботи щодо забезпечення додаткового водовідведення з проїзної частини на затяжних спусках та підйомах, тому що це важливо для збереження дорожнього полотна в подальшій експлуатації», - пояснив Андрій Алексєєв.

Голова ХОДА запитав дорожників про заходи безпеки, які вживають у зв’язку з введеними карантинними обмеженнями.

«Планові роботи виконуються в повному обсязі з дотриманням вимог безпеки наших працівників. Усі працівники забезпечені масками, респіраторами, проводиться санітарне оброблення службового автомобільного транспорту», - доповів начальник САД.

 

Довідка. Загальна протяжність автомобільної дороги Н-26 «Чугуїв-Мілове» на території Харківської області – 108,1 км. Ремонтні роботи на ній розпочалися в 2015 році. Протягом 2015 – 2019 років покриття відновили на 87,7 км (у тому числі в 2-х шарах асфальтобетонного покриття - 39,6 км).