Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Харківський обласний центр зайнятості та його районні філії перейшли на особливий режим роботи, спрямований на запобігання поширенню коронавірусу та забезпечення прав громадян.

 

Тимчасово, на період карантину, обмежено особистий прийом відвідувачів. Спілкування фахівців служби з клієнтами проводиться дистанційно – за телефоном або електронною поштою.

При цьому громадяни, які бажають зареєструватися у службі зайнятості як безробітні, мають можливість надіслати до Чугуївської міськрайонної філії ХОЦЗ скан-копії документів, необхідних для реєстрації, скориставшись одним із двох зручних способів: електронною поштою або відповідною скринькою, яка розміщена на вході до кожної районної філії.

У Чугуївській міськрайонній філії ХОЦЗ працює довідковий телефон: 2-62-58 (для шукачів роботи), 2-34-94 (для роботодавців), де надають необхідну консультацію клієнтам служби та роботодавцям. Інформацію з контактами (телефонними номерами та електронними адресами) розміщено на інформаційних ресурсах ХОЦЗ: сайті – https://kha.dcz.gov.ua; та сторінці Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості в соціальній мережі Facebook.

Тим, хто зареєстрований у службі зайнятості, потрібно знати: відвідування, призначене на період карантину, переноситься на інший термін. Кожному із зареєстрованих мав зателефонувати працівник центру зайнятості та повідомити про це. Якщо до вас не додзвонилися, зателефонуйте своєму кар’єрному раднику.

Центр зайнятості у період карантину відвідувати не потрібно (семінари та інші групові заходи також скасовано). Санкції ні до кого не застосовуватимуть. Головне – знаходитися на зв’язку із кар’єрним радником. Нараховуватимуть допомогу з безробіття відповідно до чинного законодавства. У разі прийняття змін повідомлення про них одразу з’являться на офіційних медіаресурсах Харківського обласного центру зайнятості.

 

Довідково.

Перелік документів, скан-копії яких треба подавати для реєстрації:

- паспорт громадянина України;

- реєстраційний номер облікової картки платника податків;

- трудова книжка (цивільно-правовий договір або документ, який підтверджує припинення останнього виду зайнятості);

- документ про освіту;

- військовий квиток, за наявності – посвідчення УБД;

- особам з інвалідністю – також копія довідки МСЕК із рекомендаціями про працю та індивідуальної програми реабілітації.

Разом із документами треба вказати свій контактний номер телефону, щоб за потреби працівник центру зайнятості міг оперативно зв’язатися із заявником. Також необхідно заповнити заяви про надання статусу безробітного та призначення допомоги з безробіття встановленої форми.