Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова провела нараду з начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександром Лисянським, директором Чугуївської філії Харківського обласного центру зайнятості Лілією Масалітіною та директором Чугуївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області Світланою Терещенко.

 

 

Обговорювався порядок роботи зазначених служб на період карантину.

 

Потреба мінімізувати контакти сьогодні нагальна, тому Урядом прийнято рішення щодо переходу роботи державних органів на особливий режим, спрямований на запобігання поширенню коронавірусу та забезпечення прав громадян. Тимчасово, на період карантину, обмежено особистий прийом відвідувачів, спілкування фахівців з відвідувачами проводиться дистанційно – за телефоном або електронною поштою.

 

Лілія Масалітіна повідомила, що центр зайнятості у період карантину відвідувати не потрібно, семінари та інші групові заходи скасовано. Санкції ні до кого не застосовуватимуть. Головне – знаходитися на зв’язку з кар’єрним радником. Нараховуватимуть допомогу з безробіття відповідно до чинного законодавства.

Світлана Терещенко наголосила на тому, що на час дії протиепідемічних заходів Фонд соціального страхування України продовжує фінансувати допомоги з тимчасової втрати працездатності за загальними страховими випадками. Однак на період карантину перелік страхових випадків розширено. Право на компенсацію втраченого заробітку від Фонду тепер мають усі працюючі на період перебування в спеціалізованих закладах охорони здоров'я, а також на самоізоляції під медичним наглядом.