Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Однією із складових цієї роботи з метою консолідації зусиль є налагодження тісної комунікації з усіма службами, структурами, а також органами місцевого самоврядування.

 

Керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, закріпленими за сільськими, селищними радами, здійснюється постійний моніторинг ситуації у населених пунктах під час карантину. При цьому особлива увага приділяється дотриманню обмежувальних вимог у роботі закладів торгівлі, громадського харчування; щодо перебування дітей; місцезнаходження громадян, які повернулися з-за кордону; знезаражувальним заходам. У полі зору обов’язково – самотні люди, яких слід забезпечити як достатньою кількістю продуктів харчування, так і медикаментами. Важливою складовою боротьби з коронавірусом є інформаційно-роз’яснювальна робота з використанням всіх можливих способів розміщення листівок та плакатів – на адміністративних будівлях, дошках оголошень, офіційних сайтах, торгових точках тощо.

У зв’язку з поширенням на території України коронавірусу COVID-19 райдержадміністрація звернулася до духівництва з проханням у період карантину вжити обмежувальних та профілактичних заходів, зокрема  уникати служіння за участю понад 10 осіб, проводити їх по можливості в онлайн-режимі; дотримуватися дистанції; розмістити у храмах антисептичні засоби тощо.

Для організації ефективної роботи з органами місцевого самоврядування райдержадміністрацією проводиться робота з налагодження з ними зв’язку через Skype для онлайн-конференцій.

Всі проблемні питання, що виникають у процесі запобігання поширення коронавірусу, вивчаються першочергово для оперативного їх вирішення.