Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Фахівцями Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації разом з представниками Чкаловської селищної ради було здійснено виїзд до Чкаловського, Леб’яжого та Коробочкиного.

 

Метою виїзду було вивчення потреб сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та обстеження умов їх проживання. Родині, яка нещодавно повернулася з Харківського обласного соціального центру матері та дитини, було рекомендовано звернутися до сімейного лікаря з метою огляду дітей, та навести порядок в помешканні у тижневий термін.

До роботи з членами родини, діти з якої перебувають у сім’ї патронатного вихователя, залучено представників селищної ради з метою допомоги у вирішенні житлового питання.

Обстежено умови проживання сім’ї, де новонароджена дитина тимчасово знаходиться у дитячому відділенні Чугуївської центральної районної лікарні, доки покращиться стан здоров’я матері. Батькам рекомендовано вести здоровий спосіб життя, створити необхідні умови для новонародженої дитини.

Крім цього, батькам роз’яснено про необхідність дотримуватися правил поведінки під час карантину. Перевірено наявність у родин продуктів харчування, залучено до вирішення проблем сімей представників селищної ради.

Соціальні служби району терміново реагують на повідомлення стосовно дітей, батьки яких неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки, з метою недопущення дискримінації дітей та забезпечення їх найкращих інтересів.