Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Партію тестів передали обласній клінічній інфекційній лікарні. Надалі їх розподілять і до інших опорних медустанов регіону, які готуються приймати пацієнтів з коронавірусом.

 

Тести для регіону придбали ФК «Шахтар» і фонд Ріната Ахметова. Також найближчим часом планується передача Харківській області 10 апаратів ШВЛ.

«Я хочу висловити свою вдячність фонду Ріната Ахметова, всім небайдужим футболістам. Для Харкова та Харківської області це дуже й дуже важливо, - сказав голова ХОДА Олексій Кучер. - Ці 20 тисяч тестів ми роздамо тим опорним лікарням, які прийматимуть перших хворих з COVID-19».

Директор зі стратегії та комунікацій ФК «Шахтар» Юрій Свиридов зазначив, що ФК «Шахтар» проводить матчі в Харкові понад 3-х років. Час, коли команда переїхала в наше місто, був складним для «Шахтаря».

«Харків і харків'яни нас прийняли, надали підтримку. Зараз складний час для всього світу. Ми боремося з епідемією. Україна і Харків - не виняток. Ми вважаємо за необхідне та важливе допомогти місту й Харківському регіону», - сказав Юрій Свиридов.

Тести інфекційці довірили передати корінному харків'янину - гравцеві «Шахтаря» Валерію Бондарю. Його ж на місці перевірили на COVID-19. Результат виявився негативним.

Директор КНП «Харківська обласна клінічна інфекційна лікарня» Павло Нартов зазначив: «Девіз Всесвітньої організації охорони здоров'я – це «тестування, тестування і тестування». Це зараз - основна справа, тому що для початку нам необхідно локалізувати поширення інфекції при появі хворого або підозрюваного».