Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Понад 40 соціальних робітників продовжують працювати у посиленому режимі та щоденно дбають про те, щоб в умовах карантину громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, сім’ї у складних життєвих обставинах отримували необхідні соціальні послуги.

Вони забезпечують їх продуктами харчування, медикаментами та іншими товарами, а також допомагають оплачувати рахунки, готувати їжу, прибирати тощо.

На обслуговуванні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації знаходиться 723 особи.

Відділення соціальної допомоги вдома обслуговує 378 чоловік. Всі соціальні робітники забезпечені марлевими пов’язками та резиновими рукавичками. З працівниками проведено позаплановий інструктаж з охорони праці щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Клієнти відділення отримують соціальні послуги в повному обсязі: забезпечуються продуктами харчування, медикаментами, товарами першої необхідності.

У відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання – 17 літніх людей. Тут посилено карантинні заходи: суворо заборонено відвідування клієнтів відділення, введено «масочний» режим.

В установі в наявності двомісячний запас лікарських засобів на випадок поширення інфекції, а також медикаменти для симптоматичного лікування проявів інфекції, вітаміни, антисептики тощо.

Персонал відділення та працівники установи забезпечені захисними масками, рукавичками та дезінфікуючими засобами.

У відділенні є ізолятор на одне ліжко-місце та підготовлено кімнату на чотири особи для ізоляції інфікованих (у разі необхідності).