Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Медзаклад включено до складу 17 аналогічних закладів Харківщини, які повинні успішно протидіяти можливій пандемії. Тож тут оперативно робиться все можливе, аби в стислий термін повністю підготуватися до будь-якого варіанту. Це питання – на особливому контролі райдержадміністрації.

До роботи щодо забезпечення лікарні необхідним залучено меценатів, Малинівську та Чкаловську ОТГ, Чугуївську міську раду. 

Ситуацію з коронавірусом на Чугуївщині коментує директор КНП «Чугуївська ЦРЛ ім. М.І. Кононенка», заслужений лікар України В’ячеслав Грушка.

«У лікарні другий поверх стаціонару майже повністю переобладнано у своєрідне інфекційне відділення (у нашому закладі раніше такого не існувало) на 30 ліжок для можливих пацієнтів, хворих на коронавірус, – розповів В’ячеслав Юрійович. – До палат надходить необхідний кисень, встановлені зволожувачі повітря, примусова вентиляція, кварцеві лампи тощо, що необхідно в таких випадках. Вже є перші 100 тестів для виявлення хворих на коронавірус.

Медичний персонал забезпечений всіма необхідними індивідуальними засобами захисту, медикаментами, створено бригади з медиків, які завершують зараз необхідну підготовку до безпосередньої роботи.

Чугуївська ЦРЛ переведена на карантинний режим діяльності – відвідування пацієнтів суворо заборонено, всі планові операції відкладено до кращих часів. Просимо всіх із розумінням поставитися до нинішньої ситуації та без нагальної потреби обмежити візити до медзакладів, аби максимально запобігти потенційному розповсюдженню коронавірусу.

Якщо хоча б у одного з пацієнтів його буде виявлено, то всі, хто лікується у чотириповерховому приміщенні стаціонару, будуть переведені у сусідній корпус, де перебувають матері та діти. Саме сюди вже перемістилося хірургічне відділення, готується до переводу реанімаційне, а в разі необхідності – буде створено реанімаційне для соматичних хворих.

Останнє, розраховане на десять ліжок, вже діє з надзвичайною інтенсивністю – тривожна ситуація в світі, пов’язана з розповсюдженням коронавірусу, викликає значні стреси та провокує зростання хронічних захворювань серед населення, передусім, серцево-судинних. У цьому відділенні маємо апарати штучної вентиляції легень, інше необхідне устаткування, а також медикаментозне забезпечення для успішного лікування.

Наша лікарня – одна з опорних на Харківщині, тож приймаємо та здійснюємо повний курс лікування пацієнтів не лише з міста Чугуєва та району, а також з інших регіонів Харківщини.

Велика вдячність багатьом підприємцям-меценатам, всім безкорисливим людям, завдяки яким заклад забезпечений необхідним для якісного та безпечного лікування пацієнтів. Також запрошую волонтерів допомогти медпрацівникам у такий скрутний для нас час – робота знайдеться для кожного бажаючого,чекаємо вас у ЦРЛ».