Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

З 22 березня для виконання завдань в режим надзвичайної ситуації переведені місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чугуївського району, районні спеціалізовані служби цивільного захисту з відповідними силами і засобами.

 

Керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації призначено заступника голови райдержадміністрації Валентину Волоцкову. Її розпорядженням утворено штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, який очолює начальник відділу оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Микола Лучников.

З метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19 райдержадміністрацією проведено інструктивну нараду та 5 засідань місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чугуївського району, за результатами яких заклади охорони здоров’я району переведені на суворий протиепідемічний режим, введено обмежувальні заходи на території району.

Сили районної спеціалізованої медичної служби цивільного захисту (керівник – директор комунального некомерційного підприємства «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка» В’ячеслав Грушка) приведені в готовність для роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Службою проведено верифікацію спроможності надання медичної допомоги хворим на коронавірус. Це: приймальне відділення ЦРЛ, санітарний пропускник (тимчасовий ізолятор), стаціонар на 30 ліжок, екстрена невідкладна медична допомога (реанімація) на 10 ліжок.

Поряд з будівлею встановлено намет для тимчасового пункту скринінгового медичного сортування хворих на коронавірус.

Комунальне некомерційне підприємство «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка» підготовлено до можливого прийняття хворих на коронавірус.

Формування районної спеціалізованої медичної служби цивільного захисту запечені першочерговими матеріальними засобами, майном для боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

За рахунок благодійної фінансової допомоги сільськогосподарських та промислових підприємств району виділено кошти з цільового фонду соціально-економічного розвитку Чугуївського району:

комунальному некомерційному підприємству «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка» – 2400 тис.грн;

комунальному підприємству «Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» – 600 тис.грн.

Керівниками закладів охорони здоров’я району на сьогодні ще вирішуються питання забезпечення постійного запасу лікарських засобів, у тому числі засобів індивідуального захисту персоналу, дезінфекційних засобів.

Контроль за виконанням завдань під час карантину здійснюється райдержадміністрацією щоденно.